Banes me qira per Zyre ne Qender

Shtëpi, Banesa me Qira Prishtinë, XK 8 muaj me pare

Përshkrim

Leshohet Banesa ne Qender te Prishtines ne Rr.Rexhep Luci.Banesa ka 3 ndarje (dhoma) dhe ka nje pamje atraktive ,Banesa dhe Ballkon,kuzhine shpajz dhe banjo. Na kontaktoni ne numrat: +383 44 388 488 +383 48 388 488 Agjensioni LOYAL
Agjensioni LOYAL
Përdorues i paregjistruar