Banesë me qira ne lagjen Mati 1

Shtëpi, Banesa me Qira Prishtinë, XK 8 muaj me pare

Përshkrim

Banesa gjendet ne lagjen mat afer viva fresh ne rrugen ku gjendet retaurant Loriano,e mobiluar komplet, ne katin e 6 me lift. Banesa posedon: 3 dhoma fjetje Sallon Kuzhine Banjo dhe wc Ballkon Koridor Çmimi 350 euro Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com A+ Real Estate
Aplus
Përdorues i paregjistruar