Banes me qira per Zyre ne Qender

Shtëpi, Banesa me Qira Prishtinë, XK 8 muaj me pare

Përshkrim

Leshohet Banesa ne Qender te Prishtines ne Rr.Rexhep Luci.Banesa ka 3 ndarje (dhoma) dhe ka nje pamje atraktive ,Banesa dhe Ballkon,kuzhine shpajz dhe banjo.

Na kontaktoni ne numrat:
+383 44 388 488
+383 48 388 488
Agjensioni LOYAL
450.00 €
I përdorur
Qira

Prishtinë, XK

67 x shikuar 0 comments Shpallje Nr: #35

Rreth shitësit

Agjensioni LOYAL
Agjensioni LOYAL Përdorues i paregjistruar
Agjensioni LOYAL
Përdorues i paregjistruar