Lëshohet me qira Shtëpi Ekskluzive / Taukbahqe

Shtëpi, Banesa me Qira Prishtinë, XK 8 muaj me pare

Përshkrim

Lëshohet me qira Shtëpi Ekskluzive në një ndër lagjet më të mira të Qytetit të Prishtinës në taukhbahqe me sipërfaqe prej 8 Ari dhe 460m2 banim. Shtëpia është e përshtatshme për banim, afarizëm, ambasada, si dhe shume veprimtari të tjera.

Posedon: 5 Dhoma gjumi 1 Master Bedroom, 1 Dhomë e ndenjës me Kuzhinë, 1 Dhomë e punës, 2 Sallona, 2 Depo, 4 Banjo, 3 Ballkona, 3 Bodruma, Ngrohje Qendrore me Pelet.

Cmimi: 3500€ Për Muaj.

Për informata të tjera na kontaktoni:

"ORA Patundshmëri"
+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
✉agjensioni.ora@gmail.com
3500.00 €
I përdorur
Qira

Prishtinë, XK

134 x shikuar 0 comments Shpallje Nr: #37

Rreth shitësit

Ora Patundshmëri
Ora Patundshmëri Përdorues i paregjistruar
Ora Patundshmëri
Përdorues i paregjistruar